Насос для перекачування палива REWOLT занурювальний 50мм 12В RE SL016-12V
TOP
  • Rewolt
  • Виробник:  Rewolt
  •   В наявності
  • Модель:  13177-77
  • Артикул: RE SL016-12V
Характеристики
    Технічні характеристики
  • Напруга12
  • Потужність60
  • Продуктивність30
    Характеристики
  • Для перекачуванняДизельне паливо; Вода
  • Тип виробуНасоси занурювальні
    Опис
  • Країна виробникПольща
    Умови гарантії
  • Гарантія12 місяців
Опис
Насос для перекачування палива REWOLT занурювальний 50мм 12В RE SL016-12V Насос для перекачування дизпалива від компанії "Rewolt".
Характеристики:
  • Назва моделі: SL016 міні занурювальний насос для перекачування дизельного палива.
  • Напруга: 12В
  • Струм: 7A
  • Число оборотів холостого ходу (об/хв): 4500р/хв
  • Зовнішній діаметр (мм): 50
  • Довжина кабелю: 3м
  • Тип палива: дизель, гас, вода
Рекомендовані товари
Шланг маслобензостійкий ПВХ REWOLT SLH19-PVC
Мітки: Насос для перекачування палива REWOLT занурювальний 50мм 12В RE SL016-12V,13177-77,Rewolt,Насоси для перекачування палива,Насоси для води,Занурювальні мінінасоси