Насос для перекачування палива REWOLT занурювальний 50мм 24В RE SL016-24V
TOP
  • Rewolt
  • Виробник:  Rewolt
  •   В наявності
  • Модель:  13210-77
  • Артикул: RE SL016-24V
Характеристики
    Технічні характеристики
  • Напруга24
  • Потужність60
  • Продуктивність30
    Характеристики
  • Для перекачуванняДизельне паливо; Вода
  • Тип виробуНасоси занурювальні
    Опис
  • Країна виробникПольща
    Умови гарантії
  • Гарантія12 місяців
Опис
Характеристики:
  • Модель: SL016
  • Напруга: 24В
  • Струм: 7A
  • Кількість оборотів холостого ходу: 4500 об/хв
  • Зовнішній діаметр корпусу: 50 мм
  • Довжина кабелю: 3м
  • Тип палива: тільки дизель, гас, вода.
    Рекомендовані товари
    Шланг маслобензостійкий ПВХ REWOLT SLH19-PVC
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto2
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto3
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto4
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto5
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto6
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto7
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto8
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto9
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL011Auto-220V-foto10
    Міні АЗС REWOLT для дизельного палива 220В 80л/хв RE SL...
    Мітки: Насос для перекачування палива REWOLT занурювальний 50мм 24В RE SL016-24V,13210-77,Rewolt,Насоси для перекачування палива,Насоси для води,Занурювальні мінінасоси