Насос паливо перекачує помповий 220В лічильник+пістолет Дорожня карта (DK8020-220V)
  • Дорожня карта
  • Виробник:  Дорожня карта
  •   Немає в наявності
  • Модель:  13760-03
  • Артикул: OM 1605881935
Характеристики
    Технічні характеристики
  • Напруга220
  • Потужність175
  • Продуктивність50
    Характеристики
  • Для перекачуванняДизельне паливо
  • Тип виробуМіні АЗС
    Опис
  • Країна виробникКитай
    Умови гарантії
  • Гарантія12 місяців
Опис
Новинка укомплектована Міні АЗС на 220V
В комплекті:
  • Короб металевий.
  • Насоси.
  • Лічильник механічний, що скидається. (2 циферблати)
  • Пістолет механічний (не відстрілюваний).
  • Шланги (обтиснуті) 2 штуки.
  • Фільтр тонкого очищення.
  • Крокодили
Поширені запитання.
Як відрегулювати лічильник?
-Для калібрування лічильника на насосі встановлений регулювальний болт.
Чи можна збільшити шланг подачі палива?
-Так можна, але пам'ятайте, що при цьому знижується продуктивність насоса.
Який розмір шлангу?
-Розмір шланга 1 дюйм або 25.4 мм. Пам'ятайте, шланги мають бути масло-бензостійкі.
Як можна отримати товар, метод оплати, який термін гарантії?
Інструкція з експлуатації
Техніка безпеки
1. вимикайте живлення насоса перед обслуговуванням пристрою.
3. паливна ємність повинна бути надійно зафіксована для запобігання перекиданню.
4. не залишайте працюючий пристрій без нагляду.
5. Перед використанням пристрою обов'язково переконайтеся, що кабель живлення не пошкоджений.
7. суворо заборонено курити поруч із насосом або використовувати насос поблизу відкритого вогню.
порядок роботи
УВАГА!
Не рухайте насос під час роботи.
Рекомендовані товари
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 24В 40л/хв RE SL011B-24V
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 24В 40л/хв RE SL011B-24V-foto2
TOP
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 24В 40л/хв RE ...
Знімач кульових опор (вилка) 314*24 мм REWOLT T1512-1
Знімач кульових опор (вилка) 314*24 мм REWOLT T1512-1-foto2
Лічильник механічний Rewolt 120 л/хв RE SL010P
Лічильник механічний Rewolt 120 л/хв RE SL010P-foto2
Лічильник механічний Rewolt 120 л/хв RE SL010P-foto3
Лічильник механічний Rewolt 120 л/хв RE SL010P-foto4
Лічильник механічний Rewolt 120 л/хв RE SL010P-foto5
Лічильник механічний Rewolt 120 л/хв RE SL010P-foto6
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 220В 40л/хв RE SL011C-220V
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 220В 40л/хв RE SL011C-220V-foto2
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 220В 40л/хв RE SL011C-220V-foto3
TOP
Міні АЗС REWOLT для дизельного палива на 220В 40л/хв RE...