Насос паливоперекачуючий REWOLT 230В (RE SL002-220V)
  • Rewolt
  • Виробник:  Rewolt
  •   Немає в наявності
  • Модель:  43199-77
  • Артикул: RE SL002-220V
Характеристики
    Технічні характеристики
  • Напруга220
  • Потужність200
  • Продуктивність50
    Характеристики
  • Для перекачуванняДизельне паливо
  • Тип виробуНасоси помпові
    Опис
  • Країна виробникПольща
    Умови гарантії
  • Гарантія12 місяців
Опис
Насос паливоперекачуючий REWOLT 230В 50 л/хв.
Насос не підходить для бензину та моторного масла.
Самовсмоктувальний насос для перекачування палива є ідеальним рішенням для швидкої та зручної заправки дизельним паливом автомобілів, тракторів, комбайнів, будівельної техніки тощо. Лопатевий насос оснащений двопозиційним перемикачем та внутрішнім перепускним клапаном. Він може перекачувати паливо зі швидкістю до 50 л/хв, оснащений двигуном потужністю 200Вт зі швидкістю обертання 3600 об/хв.
Технічні дані:
  • Напруга живлення: 230 В
  • Потужність: 230 Вт
  • Висота підйому: 10 м
У комплект входить:
  • 2 латунні наконечники під шланг 1"
  • зовнішній фільтр грубої очистки
Рекомендовані товари
Шланг маслобензостійкий ПВХ REWOLT, приймальна магістраль RE SLH25-PVC
Шланг маслобензостійкий REWOLT армований, напірна магістраль RE SLH25
Насос для перекачування ДТ GEKO 50 л/хв 230В TI G00937
Насос для перекачування ДТ GEKO 50 л/хв 230В TI G00937-foto2
Насос для перекачування ДТ GEKO 50 л/хв 230В TI G00937-foto3
Насос для перекачування ДТ GEKO 50 л/хв 230В TI G00937-foto4
Насос для перекачування ДТ GEKO 50 л/хв 230В TI G00937-foto5
Насос для перекачування дизельного палива 230V Silver S10919
Насос для перекачування дизельного палива 230V Silver S10919-foto2
Насос для перекачування дизельного палива 230V Silver S10919-foto3
NEW
Насос для перекачування дизельного палива 230V Silver S...
Мітки: Насос паливоперекачуючий REWOLT 230В (RE SL002-220V),43199-77,Rewolt,Насоси для перекачування палива,Насоси для ДТ 220 В